Munkaerő kiválasztásban tapasztalattal rendelkező Kiemelt Toborzót keresünk! (Magyarország)

Prohumán

Ha jelenleg is toborzási területen dolgozol, és úgy érzed, több van benned, mint a mit jelenlegi munkahelyed enged. Ha szereted szabadjára engedni a fantáziád, de folyamatosan korlátokba ütközöl, akkor nálunk megtalálod a helyed. Egyedi pozíció egyedi embereknek.

Elsősorban fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása

Munkaerő kiválasztásban tapasztalattal rendelkező Kiemelt Toborzót keresünk!

Feladatok

  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez, csoportos tájékoztatók koordinálása
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése,lebonyolítása

Elvárások

  • Fizikai toborzás területén minimum 1 éves tapasztalat
  • Kreatív gondolkodás
  • Nagyfokú Önállóság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előnyök

  • Belső Motiváció
  • Önállóság
  • Kreativitás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Magyarország

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán