Munkaerőpiaci munkatárs (Bács-Kiskun megye)

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-Alföldi Régióközpontja
pályázatot hirdet

munkaerőpiaci munkatárs
(szociális munkás)

munkakör betöltésére

Jogviszony időtartama és jellege

  • Határozott idejű, MT. szerinti munkaviszony. Teljes munkaidős, napi nyolc órás jogviszony, három hónap próbaidő.

A munkavégzés helye:

  • 6100 Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc tér 11.
  • 6120 Kiskunmajsa, Fő u. 79.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

A munkatárs fő feladata a  hátrányos helyzetű aktív korú, nem foglalkoztatott személyek munkaerőpiaci helyzetének javítása, a munkavállalásuk és munkahely megtartásuk elősegítése. Feladata az egyén (elsősorban inaktív, a projekt szempontjából hátrányos helyzetű személy) szociális helyzetének felmérése, a nehéz helyzetben lévő egyén igényeinek szükségleteinek feltárása; feltérképezése, problémáinak felismerése.

A foglalkoztatásra a Kiskunfélegyházi és Kiskunmajsai járási Foglalkoztatási Paktum elnevezésű pályázati program keretében kerül sor. A munkatárs feladata a pályázati program helyi szinten történő szakmai megvalósítása.

Pályázati feltételek:

  • Min. szakirányú középfokú végzettség
  • Strukturált, rendszerezett gondolkodásmód
  • Szociális érzékenység, jó kommunikációs képesség
  • MS Office gyakorlott, magas szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló, rugalmas munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata
  • Adatkezelési nyilatkozat, melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes adatai kezeléséhez (az állásinterjú során is megtehető).

A pályázat benyújtásának módja:

  • elektronikusan a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • 2018. július 1.

A pályázat benyújtásának határideje:

  • 2018. június 25.