Munkafelvevő/ Kárszakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prémium budai autószalonba keresünk kollégákat partnerünk részére az alábbi pozíciókban:

Munkafelvevő/ Kárszakértő

Feladatok

  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Műhely csapat részére feladatok kiadása
  • Javítás alatt lévő autók nyomon követése
  • Javítási ajánlatok, kalkulációk készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Szereztél már szakmai tapasztalatot autószalonban munkafelvevőként
  • Ha van kárszakértői képesítésed is, mindenképp jelentkezz, ilyen kollégát is keresünk
  • Jól kommunikálsz az ügyfelekkel, valamint beszélsz angolul társalgási szinten
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Szeretsz és tudsz jól együttműködni csapatmunkában

Amit kínálunk

  • Prémium márkával dolgozhatsz
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bércsomag
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Családias légkör, jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest (Buda)

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest