Munkaügyes (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A piacvezető fesztiválszervező Sziget Zrt.

munkaügyes kollégát

keres.

Feladatok:

  • bérszámfejtéssel kapcsolatos teljes körű feladatok,
  • TB ügyintézéssel kapcsolatos teljes körű feladatok
  • naprakész munkaügyi és munkajogi ismeretek,
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás,
  • munkavállalók be- és kijelentésének ügyintézése,
  • időszakos munkavállalók be-és kijelentése
  • munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása,
  • bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése,
  • aktív együttműködés a felső vezetéssel.

Elvárások:

  • bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés,
  • 2-3 év bérszámfejtési tapasztalat,
  • átfogó és naprakész bérszámfejtési és TB jogszabályi ismeretekkel való rendelkezés,
  • pontos, precíz, önálló és hatékony munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség,
  • dinamikus, proaktív hozzáállás.

Előnyök:

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség.
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • első kézből ismerheted meg a Sziget Zrt. által szervezett fesztiválokat: Telekom VOLT Fesztivál, Balaton Sound, Sziget
  • fiatalos csapat

Szakmai önéletrajzokat, a pozíció megjelölésével és motivációs levéllel várjuk 2019. január. 18-ig a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest