Munkaügyi bérszámfejtő munkatárs (Magyarország)

Magyar tulajdonú könyvelő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkaügyi bérszámfejtő munkatárs

Elvárások:

  • Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása,
  • Be-, és kiléptetési folyamatok teljes körű ügyintézése,
  • Letiltások, levonások kezelése,
  • Havi, negyedéves statisztikák, jelentések készítése (KSH, NAV),
  • Belső adatszolgáltatások

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér,
  • Kellemes kollégák és munkakörnyezet,
  • Kis létszámú munkaközösség, családias munkahely,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége