Munkaügyi koordinátor (Sárvár)

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A sárvári gyáregységünk csapatába keresünk

Munkaügyi koordinátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás- kiválasztási folyamat koordinálása
  • Jelöltek (telefonos / Skype) interjúztatása, előszűrése
  • A munkavállalók kiválasztásának szervezési feladatai
  • Kiválasztási folyamattal és a munkavállalók munkaviszonyával kapcsolatos információk dokumentálása:
  • Tartózkodási engedély intézése
  • Magyarországi tartózkodási hely bejelentése
  • Adóazonosító jel és adókártya beszerzése
  • TAJ szám és TAJ kártya beszerzése
  • Munkaügyi bejelentés az illetékes szervnél
  • Elkészült engedélyek átvételének megszervezése és felügyelete
  • Valamennyi szükséges nyomtatvány és kérelem összeállítása, benyújtása, szükség esetén időpontok egyeztetése
  • Elkészült engedélyek lejárati határidejének felvétele a monitoring rendszerünkbe, lejárat előtt HR tájékoztatása
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, partnerekkel
  • Eseti külső helyszíni (ukrajnai) tájékoztatók megszervezése, lebonyolítása
  • A munkavállalók beilleszkedésének, letelepedésének támogatása
  • Munkaügyi kapcsolattartás a munkavállalókkal, napi szintű problémáinak kezelése, szállás, utazás, orvosi ellátás,

Olyan kollegát keresünk, aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Kommunikációképes, folyékony ukrán és magyar nyelvtudás elengedhetetlen
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség

Előnyként értékeljük:

  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett tapasztalat
  • D kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye:

Sárvár

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy az accesibility@flextronics.com e-mail címen tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban  A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.

Sárvár