Munkaügyi munkatárs (Tatabánya)

 Legyünk együtt sikeresek!

  Nemzetközi gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Munkaügyi munkatárs

Feladatok

  • Munkaügyi adminisztráció, nyilatkozatok, személyes dokumentumok rendezése;
  • Információ szolgáltatás a munkavállalók felé (ügyfélfogadás);
  • Szerződések elkészítése, kölcsönzött munkavállalók be- és kijelentése;
  • Bérpapírok, szerződések kiosztása a munkavállalók részére;
  • Kapcsolattartás a külsős bérszámfejtéssel;
  • Munkaidővel kapcsolatos kimutatások készítése (pl. napi jelenlévők létszáma, távollévők létszáma).

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat (előny a HR területen szerzett tudás)
  • Munkaügyi, munkajogi ismeretek
  • Aktív önálló munkavégzés
  • Pozitív nyitott személyiség, jó kommunikációs készség, terhelhetőség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya régió

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Tatabánya