Munkaügyi specialista (Gyömrő)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Megbízónk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Munkaügyi specialista

Feladatok

  • Az új kolléga lesz felelős a vállalat teljes körű személyügyi adminisztrációjáért, és a munkaügyi dokumentumok naprakészen tartásáért;
  • A bérszámfejtési folyamatban havi és éves adatokkal dolgozik a megfelelő és pontos kompenzáció érdekében, a HR szabályzatoknak megfelelően működik együttműködik a vezetőkkel, adatot biztosít bérszámfejtéshez, és együttműködik a társosztályokkal;
  • A munkavállalók beléptetéséhez és kiléptetéséhez kapcsolódó adminisztrációt elvégzi;
  • Rendszeres riportokat készít, többnyire Excelben;
  • Gondoskodik róla, hogy a személyügyi adatok és dokumentumok GDPR szabályzásnak megfelelően legyenek tárolva;
  • Folyamatosan informálja a kollégákat az elérhető és/vagy kötelező képzésekről, tanfolyamokról, illetve ezek adminisztrációját is elvégzi.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan HR, gazdasági vagy munkajogi területen);
  • Alapszintű angol nyelvtudás (nem kell rendszeresen használni);
  • HR adminisztrációs területen szerzett tapasztalat kis méretű vállalatnál, vagy HR szolgáltató cégnél;
  • HR szoftver kezelésben szerzett tapasztalat;
  • Excel felhasználói szintű ismerete (kimutatások, függvények).

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munkakör, a továbbiakban előrelépési lehetőség vállalaton belül;
  • Családias, stabil munkahelyi közeg, biztos vállalati háttér;
  • Motiváló alapbér és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Gyömrő, Pécel, Üllő

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Gyömrő