Munkaügyi ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Bolti vegyes kiskereskedelemmel foglalkozó vállalat gazdasági osztálya Budapest 14. kerületi irodájába

Munkaügyi ügyintéző

munkatársat keres.

Feladatok

  • munkaviszony létesítésekkel és megszüntetésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • személyi anyagok kezelése
  • munkaügyi programban történő adatok rögzítése, karbantartása
  • nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a társterületekkel, munkavállalókkal és hatóságokkal
  • munkaidő gazdálkodás megfelelőségeinek felügyelete és a nem-megfelelőségek megszüntetésére javító intézkedések megtétele (pl. rendkívüli munkavégzés rendje, műszak beosztások és műszakrend változtatások, jelenléti ívek adminisztrációja, stb.)

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • jó kommunikációs készség
  • legalább 1 év személyügyi/munkaügyi szakmai tapasztalat

Előny

  • Babér ügyviteli rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Budapest 14. kerület

Fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk.

Budapest