Munkavédelmi specialista (Sárvár)

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Munkavédelmi specialista (Vas megye)

Feladatok

  • Munkavédelmi tudatosság és a munkavédelmi folyamatok fejlesztése;
  • Munka- és tűzvédelmi szabályozások készítése, kockázatértékelések felülvizsgálata;
  • Hatóságokkal és külső partnerekkel történő együttműködés;
  • Jogszabályi mérések és felülvizsgálatok ügyintézése;
  • Belső- és külső auditok, ellenőrzések lebonyolítása, esetleges hiányosságok megszüntetése;
  • Üzemi balesetek kivizsgálása, intézkedések meghatározása, végrehajtás követése;
  • Munka- és tűzvédelmi jelentések, nyilvántartások készítése;
  • Belső- és külső jelentések, prezentációk, kimutatások összeállítása.

Elvárások

  • Középfokú munkavédelmi végzettség (munkavédelmi technikus);
  • Tűzvédelmi előadói képzettség;
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Társalgási szintű magyar- és angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Határozott fellépés;
  • Önálló munkavégzés képessége;
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség.

Amit kínálunk

  • A régióban kiemelkedő bérezési csomag;
  • Szakmai képzési lehetőségek;
  • Dinamikusan fejlődő cég;
  • Stabil vállalati háttér.

Előnyök

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség;
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye

  • Sárvár

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Sárvár