Műszaki adminisztrátor (Zalaegerszeg)

A hirdetés már lejárt!

Műszaki adminisztrátor

Feladatok

  • Belső és műszaki dokumentumok készítése, naprakészen tartása, meglévő dokumentumok konvertálása különböző formátumokba
  • Beszerzésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok, ajánlatkérés, megrendelések elősegítése
  • Műszaki vezető munkájának támogatása, kapcsolattartás munkatársakkal, beszállítókkal
  • Műszaki vonatkozású tárgyalásokon, auditokon való részvétel
  • Prezentációk, kimutatások, angol nyelvű fordítások készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Precizitás, alaposság, határidők pontos betartása
  • Angol nyelv ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Előnyök

  • GMP szabályok ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló gépírás tudás

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg

Szakmai önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással, a megpályázott pozíció feltüntetésével.