Műszaki ajánlatkészítő (Budapest)

Megbízónk tevékenysége az ipari folyamatirányítás berendezéseinek forgalmazása mérnöki szolgáltatás mellett, projektek teljeskörű kidolgozása, megvalósítása, valamint üzembe helyezés, karbantartás illetve szerviz biztosítása.

Műszaki ajánlatkészítő

Feladatok

  • Beérkező ajánlatkérések kezelése, megválaszolása, megfelelő műszaki megoldás specifikálása
  • Projektek műszaki kidolgozása, megfelelő termékek kiválasztása, egyeztetés a vevővel, beszállítókkal
  • Megrendelések kiadása a beszállítók felé.
  • Megrendelések nyomon követése, határidők figyelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, szóban, írásban. (angolul)
  • Megrendelők teljes körű kiszolgálása, műszaki egyeztetések lebonyolítása.
  • Ajánlatgondozás

Követelmények

  • Gépész vagy villamos (vagy vegyész) irányultságú végzettség
  • Jó kommunikációs képességek, határozottság, pontos munkavégzés, munkabíró képesség, lendületesség, önálló munkavégzés, találékonyság, rugalmasság
  • Fontos a műszaki rátermettség, gyors tanulékonyság
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Excel felhasználó szintű ismeret

Amit kínálunk

  • Alapfizetés + bónusz
  • Biztos munkahely, kellemes légkör, rugalmas vezetés
  • Rugalmasság, motiváció, képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest