Műszaki asszisztens (Budapest)

20 fős, gazdasági-műszaki szolgáltatást végző önkormányzati cég II. kerületi irodájába keresünk műszaki asszisztens munkatársat.

Műszaki asszisztens

Feladatok

  • ingatlanok helyszíni ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel a probléma felmerülésétől egészen a megoldásáig
  • közmű szolgáltatókkal kapcsolatos ügyintézések
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása, kimutatások készítése
  • műszaki csoport munkájának támogatása lakás és nem lakás céljára szolgáló ingatlanok hibaelhárításával, karbantartásával, felújításával összefüggő teendőkben

Elvárások

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • erős, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, stressz tűrés
  • önálló, pontos munkavégzés, megbízhatóság, precizitás
  • csapatjátékos-beállítottság

Előnyök

  • ingatlankezelés területén szerzett gyakorlat
  • társasházkezelői tapasztalatok
  • költségvetés készítő program ismerete

Amit kínálunk

  • munkavégzés helye: Bp. II. kerület
  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben
  • megfelelő munkafeltételek, kulturált munkahelyi környezet
  • a munkakör azonnal betölthető

Fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát és motivációs levelét „műszaki asszisztens” jeligére várjuk legkésőbb 2019. június 15-ig.

Budapest