Műszaki előkészítő (Budapest)

Budapesti építőipari és ingatlanfejlesztő vállalkozás keres

Műszaki előkészítő (kivitelező)

munkatársat, IX. kerületi munkavégzésre

Feladatok:

  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, döntés előkészítés,
  • Árajánlatok, ár becslések készítése,
  • Mennyiségi kimutatások ellenőrzése,
  • Műszaki átadás-átvételi dokumentáció összeállítása,
  • Tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése,
  • Teljesítési igazolások elkészítése,
  • Műszaki-pénzügyi előrehaladás havi jelentés elkészítése,
  • Meglévő ingatlanállomány műszaki felmérése, alaprajzok, dokumentációk készítése, digitalizálása,
  • Meglévő ingatlanok állapotfelmérése, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Építő vagy építészmérnök végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • CAD programok, MS Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés,

Előnyök:

  • TERC program ismerete,
  • MS Project ismerete,
  • 1-3 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fix jövedelem,
  • Fiatalos, támogató csapat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Budapest