Műszaki előkészítő (Budapest)

Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét.

Műszaki előkészítő

Feladatok

  • pályázati anyagok összeállítása
  • elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése
  • helyszíni kooperációkon való részvétel
  • beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, versenyeztetés
  • beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés
  • megvalósulási dokumentáció készítése
  • általános műszaki adminisztráció, levelezés

Követelmények

  • építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség
  • min 2. éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD / ArchiCAD, MS Office, stb.)
  • TERC program ismerete előny

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • vidám munkahelyi légkör
  • önálló, változatos feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest