Műszaki előkészítő (Budapest)

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk Műszaki előkészítő munkatársat.

Feladatok

  • A kivitelezési munkák műszaki előkészítése, felmérése
  • Tervegyeztetések lebonyolítása
  • Alvállalkozók tendereztetése, szerződéskötés
  • Megrendelések, kiszállítások ütemezése
  • Alternatív kivitelezési megoldások kidolgozása
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserrel
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Átadási dokumentáció elkészítése, szükséges dokumentumok bekérése a felelős személyektől

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Épületgépészeti kivitelező cégnél szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: BF-10855

Budapest