Műszaki előkészítő (Miskolc)

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐT keresünk Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő cégcsoportunkhoz

Dinamikusan fejlődő Miskolci székhelyű, 100% ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport

Műszaki előkészítő kollégát keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Műszaki tervek alapján alapanyag mennyiségek meghatározása,
  • Anyagösszeírás készítése
  • Munkafelmérések
  • Árajánlatok bekérése, készítése
  • Kimutatások készítése és napra készen tartása
  • Átadás-átvételi és egyéb dokumentációk összeállítása
  • Műszaki egyeztetések
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Számítógépes ismeretek (Office, AutoCad, IQM)
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Terhelhetőség, rugalmaság, csapatmunka
  • Önállóan is dolgozni tudó, megbízható
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvtudás (minimum szint középfok)
  • Gépész szakirány végzetség
  • Vegyipari vagy olajipari tapasztalat
Amit kínálunk:

• Folyamatosan fejlődő, stabil, professzionális háttér
• Szakmai fejlődés
• Modern munkakörnyezet
• Támogató, fiatal, dinamikus csapat
• Határozatlan idejű munkaszerződést

Miskolc