Műszaki előkészítő (kivitelező) (Budapest)

Budapesti építőipari és ingatlanfejlesztő vállalkozás keres

Műszaki előkészítő (kivitelező)

munkatársat, IX. kerületi munkavégzésre

Feladatok

  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, döntés előkészítés,
  • Árajánlatok, ár becslések készítése,
  • Mennyiségi kimutatások ellenőrzése,
  • Műszaki átadás-átvételi dokumentáció összeállítása,
  • Tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése,
  • Teljesítési igazolások elkészítése,
  • Műszaki-pénzügyi előrehaladás havi jelentés elkészítése,
  • Meglévő ingatlanállomány műszaki felmérése, alaprajzok, dokumentációk készítése, digitalizálása,
  • Meglévő ingatlanok állapotfelmérése, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Építő vagy építészmérnök végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • CAD programok, MS Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök

  • TERC program ismerete,
  • MS Project ismerete,
  • 1-3 év tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fix jövedelem,
  • Fiatalos, támogató csapat,

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással. Pályázatodhoz feltétlenül csatold: magyar nyelvű önéletrajzodat, lényegre törő motivációs leveledet és bruttó bérigényedet.

Budapest