Műszaki előkészítő (magasépítés) (Budapest)

Magyarország egyik legjelentősebb, több szakmai kitüntetéssel, elismeréssel rendelkező magasépítészeti cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
(MAGASÉPÍTÉS)

Elvárások:

  • Technikusi végzettség magasépítés terén,
  • Generál kivitelezésben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználó szintű programismeret pl. word, exel, TERC,
  • Jó kommunikációs készség és megjelenés,
  • Felelősségteljes, precíz és szükség szerint önálló döntéshozatali munka

Előnyt jelent:

  • Kulcsrakész lakásépítészetben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • AutoCARD, ArchiCAD program ismeret

Feladatok:

  • Részvétel magas színvonalú projekteink teljes körű megvalósításában,
  • Ajánlatok készítése és alvállalkozói árajánlatok bekérése,
  • Napi kapcsolattartás a projektekben résztvevőkkel,
  • Új beszállítók, partnerek és megrendelők felkutatása,
  • Anyagkigyűjtés, anyagrendelés, utókalkuláció,
  • Műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása,
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a bp350@worklife.hu e-mail címre!

Budapest