Műszaki értékesítési szakember (Budaörs)

Neves külföldi gyártók ipari csomagológépeinek műszaki értékesítése

AMIT RÓLUNK TUDNI KELL

  • Az ADOK Kft. csomagolástechnikai kihívásokra 1993. óta nyújt magas szintű, igényes megoldásokat.
  • A kiemelkedő minőséget és a folyamatos innovációt képviseljük.
  • Külföldi partnereink többségükkel már a kilencvenes évek óta dolgozunk együtt. Ez biztosítja a kölcsönös bizalmon alapuló jó hangulatú együttműködést.
  • Megbízható szaktanácsadást, szerviz- és alkatrészellátást biztosítunk ügyfeleink részére.

ADOK  Kft.

Budaörsi székhelyű, neves külföldi gépgyártók képviseletét ellátó, ipari csomagológép kereskedelemmel foglalkozó cég keres megfelelő műszaki kompetenciával rendelkező agilis, nagy munkabírású

műszaki értékesítési szakembert!

  • Külföldi partnereink többségükkel már a kilencvenes évek óta dolgozunk együtt.z biztosítja a kölcsönös bizalmon alapuló jó hangulatú együttműködést.

AMIT A MUNKAKAKÖRRŐL TUDNI KELL

  • Külföldi partnereink világszerte jól ismert, a saját területeiken meghatározó, piacvezető gyártók. Mindannyian hírnevüknek megfelelő, magas szintű munkát várnak el tőlünk.
  • Elsősorban közép- és hosszútávú projektekben veszünk részt, melyek a jó szakmai felkészültség mellett odafigyelést, következetességet és kitartást igényelnek.
  • Ezen a területen nem a gyors, villámsikerek jellemzőek, viszont annál nagyobb öröm egy komoly megrendelés elnyerése.

       A napi motivációt a partnereknél és az ügyfeleknél kiérdemelt elismerés táplálja.

FELADATOK

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, hangsúllyal a kiemelt ügyfelekre
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Gyári vagy helyszíni bemutatók, önállóan előkészített, meggyőző előadások szervezése, lebonyolítása
  • Új üzleti lehetőségek meghatározása, azokhoz javaslatok megfogalmazása.

SZÜKSÉGES KÉPESSÉGEK

  • Erős értékesítési és kreatív marketing készségek;
  • Hatékony írásbeli és verbális kommunikációs készség;
  • Megoldásorientált gondolkodás;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Munkatársakkal való jó együttműködési készség;
  • Biztos, ideális esetben átlagon felüli számítógép felhasználói ismeretek Microsoft Office Suite programokban: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, stb.

ELVÁRÁSAINK

  • Értékesítési tapasztalat, lehetőleg ipari gépek és/vagy az ipari feldolgozó piac területén;
  • Műszaki alapismeretek, technikai affinitás / tartós tanulási képesség;
  • Intenzív utazási hajlandóság bel- és külföldön egyaránt;
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban;
  • A 2. nyelv legalább társalgási szintű ismerete előny;

AMIT NYÚJTUNK

  • Komoly, színvonalas, változatosságot és folyamatos szakmai fejlődést nyújtó munkakör
  • Versenyképes alapfizetés és átlagon felüli jutalék lehetősége
  • Utazási lehetőségek
  • A munkakör színvonalának megfelelő szolgálati autó és munkavégzéshez szükséges eszközök

Kis létszámú, jó hangulatú munkaközösség. Az ADOK Kft. csomagolástechnikai kihívásokra 1993. óta nyújt magas szintű, igényes megoldásokat.

Budaörs