Műszaki értékesítő (Budapest)

SMD gyártó technológia alapú berendezések forgalmazására specializálódott disztribútorunk budapesti telephelyére keresünk műszaki értékesítő kollegát.

Műszaki értékesítő

Feladatok

  • ipari elektronikai gyártóberendezések értékesítése
  • kapcsolattartás a vállalat meglévő ügyfeleivel
  • esetenként új partnerkapcsolatok kialakítása
  • a projektek végigkísérése az értékesítés minden fázisában (a projektek 3, akár 9 hónapig tartanak)
  • külföldi beszállítókkal való egyeztetés telefonon és email-en (USA, EU, Ázsia)
  • esetenként külföldi partnerlátogatások (Európa)

Követelmények

  • mérnöki diploma előny, ennek hiányában erős műszaki affinitás
  • angol nyelv középszintű ismerete (szóban és írásban)
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • proaktív, dinamikus, határozott személyiség
  • autóipari kapcsolatrendszer előny

Amit kínálunk

  • vonzó juttatási csomag
  • fejlődési lehetőség cégen belül
  • munka-magánélet egyensúlya
  • összetartó csapat
  • családias, közvetlen hangulat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest