Műszaki értékesítő (Budapest)

Partnerünk egy multinacionális vállalat, amely piacvezető nagy értékű ipari gépek és szolgáltatások értékesítésében.

Ha rendelkezel műszaki/ipari/építőipari értékesítési tapasztalattal, és eredményorientált, magabiztos személyiségnek tartod magad, akkor figyelmedbe ajánljuk az alábbi lehetőséget.

Műszaki értékesítő

Feladatok

- Részvétel az értékesítési stratégia kidolgozásában.
- Prémium termékek és szolgáltatások értékesítése üzleti partnereknek.
- Új kapcsolatok kiépítése és azok fenntartása.
- Munkák felmérése és ajánlatok összeállítása.
- Key-account manageri feladatok ellátása.
- Napi szintű ügyféltalálkozók.
- Rendezvényeken való részvétel.
- Piac- és konkurencia figyelés.

Követelmények

- Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
- Min. 2 éves szakmai tapasztalat műszaki, ipari, építőipari értékesítés területén
- Építőipari kapcsolatrendszer előny
- Magabiztos angol nyelvtudás
- „B” kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Proaktív, dinamikus, határozott személyiség

Amit kínálunk

- multinacionális, piacvezető vállalat
- prémium termékekkör
- támogató munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest