Műszaki értékesítő (élelmiszeripar) (Magyarország)

Nemzetközi hátterű, élelmiszeripari, vegyipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk számára keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat közép-magyarországi régióba.

Feladatok

Élelmiszeripari termékek és specialitások értékesítése meglévő és új partnerek felé

Rendszeres vevőválogatás (havi min. 25-30)

Meglévő ügyfelek kiszolgálása, tanácsadás, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadása, piacfejlesztés

Napi adminisztrációs feladatok ellátása, SAP rendszerben és CRM-ben

Elvárások

Felsőfokú élelmiszeripari vagy technológus végzettség

Min. 2-3 éves szakirányú gyakorlat

Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Erős kereskedelmi véna

Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség

Célorientált, önmotivált, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

Vonzó jutalék már az első évben

Meglévő ügyfélportfólió

Teljeskörű betanítási program

Hosszú távú, biztos munkahely

Személygépkocsi, notebook, telefon

Előnyök

Hasonló - élelmiszeripari - területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Közép-Magyarország

Referenciaszám: BD-11000