Műszaki értékesítő (Magyarország)

(Dunántúl)

Műszaki értékesítő
(Dunántúl)

Nemzetközi hátterű, vegyipari termékek  nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk számára keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat dunántúli régióiba.

Feladatok

  • Élelmiszeripari termékek és specialitások értékesítése meglévő és új partnerek felé
  • Rendszeres vevőválogatás (havi min. 25-30)
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, tanácsadás, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadása, piacfejlesztés
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása, SAP rendszerben és CRM-ben

Elvárások

  • Felsőfokú élelmiszeripari vagy technológus végzettség
  • Min. 2-3 éves szakirányú gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Erős kereskedelmi véna
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • Célorientált, önmotivált, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

  • Vonzó jutalék már az első évben
  • Meglévő ügyfélportfólió
  • Teljeskörű betanítási program
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Személygépkocsi, notebook, telefon

Előnyök

  • Hasonló - élelmiszeripari - területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Országos

Referenciaszám: BD-10670