Műszaki menedzser (Tiszaalpár)

A hirdetés már lejárt!

Matic Kft.

munkatársat keres műszaki menedzser pozícióra

Feladatok

  • műszaki dokumentáció készítése
  • árkalkulációk készítése, vevői rendelések felvétele
  • alapanyagok beszerzése, készletfigyelés, beszerzési költségek optimalizálása
  • szakmai partnerekkel való kapcsolattartás, részvétel egyeztetéseken, helyszíni bejárásokon
  • folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozása

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, folyamatmérnök, műszaki menedzser)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • analitikus gondolkodásmód
  • folyamatszemlélet
  • előnyt jelent vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztala

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, vagy a Matic Kft-nél (Tiszaalpár, Alkotmány u. 7.) leadott fényképes önéletrajzzal. Érdeklődni: 06 76 424-015/103 mellék

Tiszaalpár