Műszaki munkatárs (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Kancellária, Műszaki és Informatikai Főigazgatóság

Műszaki munkatársat

keres

Feladatok

  • Az ELTE több helyszínén megvalósuló beruházások előkészítése, megvalósításának koordinálása, a megvalósításban részt vevő belső munkatársakkal történő együttműködés, a forráslehívás, elszámolások támogatása, vezetői információs rendszer adatszolgáltatás, külső partnerekkel kapcsolattartás, a beruházáshoz kapcsolódó dokumentáció rendelkezésre állásának biztosítása.
  • A projektben közreműködő műszaki külső és belső résztvevők (tervezők, kivitelezők, műszaki ellenőrök, stb.), szervezetek munkájának koordinálása és felügyelete.
  • A tervezők és kivitelezők kiválasztására irányuló közbeszerzési eljárások előkészítésében és lebonyolításában való együttműködés.
  • A kivitelezés megkezdéséhez szükséges műszaki előkészítő munkák megszervezése, lebonyolítása.
  • A műszaki dokumentációk felülvizsgálatának megszervezése, elvégzése.
  • Az építőipari kivitelezési tevékenység figyelemmel kísérése, felügyelése, segítségnyújtás az organizációs terv készítésében és végrehajtásában, műszaki kooperációk felügyelete, egyeztetések előkészítése, megtartása, gondoskodás a jegyzőkönyv vezetéséről.
  • A projekt mérföldkövekhez kapcsolódó időszakos és záróbeszámolóinak a műszaki-szakmai tartalmának elkészítése, az alátámasztó dokumentumok összeállítása.
  • Közreműködés a helyszíni ellenőrzéseken, és a műszaki-szakmai kérdésekben rendelkezésre állás.

Elvárások

  • főiskola / egyetem, műszaki és/vagy gazdasági szakirányú végzettség (pl.: építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, közgazdász stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum 2 év tapasztalat műszaki szakterületen
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • internetes alkalmazások, levelező rendszer (Outlook, Lotus Notes), MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Kompetenciák

  • gyakorlatias
  • határozott
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • kockázatvállalás
  • probléma megoldására törekvő munkavégzés jellemzi
  • jó szervezőkészség

Előny

  • beruházás-lebonyolítói, projektmenedzsmenti tevékenység során szerzett tapasztalat
  • érvényes műszaki ellenőri jogosultság
  • közbeszerzési ismeret/tapasztalat
  • költségvetési szervnél szerzett mérnöki és vagy projektvezetési gyakorlat
  • EU-s támogatásból megvalósuló beruházásokban való részvétel
  • Autocad rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • TERC Építőipari Költségvetés-készítő szoftver felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye

1056 Budapest Szerb utca 21-23., illetve az ELTE budapesti és vidéki intézményei.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • önéletrajz
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok
  • A pályázati feltételeknek való megfelelés igazolásához külföldön szerzett oklevél, illetve bizonyítvány esetén szükség van annak honosítására, elismerésére vagy egyenértékűsítésére.
  • A külföldön szerzett bizonyítvány, oklevél elismerése, honosítása, egyenértékűsítése esetén az eredeti okirat mellett a honosított, elismert vagy egyenértékűsített okiratot is, vagy legalább az elismerési, honosítási vagy egyenértékűsítési eljárás megindításáról szóló igazolást a pályázati kiírásban megjelölt határidőben be kell nyújtani.
  • Az elismert, honosított vagy egyenértékűsített okiratot az eljárás megindításának határidőben való igazolása esetén legkésőbb a pályázatban megjelölt benyújtási határidő lejártát követő 60 napon belül kell benyújtani.
  • Továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.
  • Sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest