Műszaki Projektmenedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Tőkeerős, magyarországi központú, mára nemzetközi szinten folyamatosan bővülő ügyfelünk számára keresünk Műszaki projektmenedzsert.

Műszaki projektmenedzser

Feladatok

- Projektelőkészítés műszaki támogatása
- Költségbecslések készítése/ellenőrzése
- Tervezési fázis, tervezési egyeztetések szervezése/terv ellenőrzés
- Kivitelezés koordinálása
- Kivitelezési és pénzügyi ütemterv készítés, figyelemmel követése
- Versenyeztetés koordinálása a szakági p. vezetők és az előkészítők bevonásával.
- Szerződéskötés
- Kivitelezés időbeli, műszaki és pénzügyi koordinációja
- Műszaki kooperációk vezetése
- Pénzügyi zárás, projekt utókalkulációja
- Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása, jóváírása

Követelmények

- építészmérnök/ építőmérnök végzettség
- legalább 5-8 éves tapasztalat nagyvolumenű építkezéseken, legalább 2-3 db 2-300 lakásos
társasház vagy 20-40 ezer nm-es irodaház teljeskörű kivitelezése

Amit kínálunk

- Kedvező juttatási csomag
- Kiváló karrierlehetőség
- Kiszámítható, stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest