Műszaki támogató munkatárs (Szolnok)

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország legnagyobb távközlési szolgáltatója és egyben egyik legnagyobb cége. A cég telekommunikációs és infokommunikációs (ICT) szolgáltatásokat nyújt vezetékes és mobil viszonylatban.

Műszaki támogató munkatárs

Feladatok

  • Raktár bevételezési és kiadási feladatok ellátása
  • A raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kisebb anyagmozgatási, raktári kisegítés

Elvárások

  • Nappali, aktív vagy passzív tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Heti minimum 20-24 óra teljesítése
  • Diákmunka hosszú távú vállalása

Munkaidő

  • Előre egyeztetett beosztások szerint, hétköznap 08.00-16.00 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 935 Ft/órabér
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Előre tervezhető beosztások

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok