Műszaki tanácsadó / ügyintéző / ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Nemzetközi és a magyar piacon is jelenlévő, németországi központú vállalatunk az iparágban meghatározó szerepet betöltő, megbízható termelőgépek vezető gyártója.

Leányvállalatunk jelentős növekedése, valamint a gépeink és a hozzájuk tartozó szerviz szolgáltások iránti növekvő igények kiszolgálására ügyfélszolgálati / értékesítői csapatunk bővítését tervezzük. Ezért van szükségünk Önre – aki motivált, elhivatott, kiváló csapatjátékos és jól kommunikál

Műszaki tanácsadó / ügyintéző / ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok:

  • Műszaki tanácsadás és értékesítés ügyfeleink részére a szerviz részlegen
  • Szerviz szolgáltatás adminisztratív támogatása és koordinálása
  • Pótalkatrészek beszerzési folyamatának támogatása
  • Részvétel a bejövő ügyfélhívások, reklamációk kezelésében / egyeztetés a vezetéssel
  • Monitoring és riportolás SAP program segítségével

Szükséges tapasztalat:

  • A pozíció betöltéséhez befejezett középfokú műszaki- vagy kereskedelmi, esetleg gépész-, gazdasági területen szerzett diploma, magabiztos IT-ismeretek (MS-Word, Excel, ideális esetben SAP), valamint német vagy angol nyelvtudás szükségesek.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de szívesen fogadjuk új kihívásokat kereső jelentkezők pályázatát is.
  • Rugalmassága, kreativitása vagy ügyfélközpontúsága révén kiemelkedő munkatársat keresünk megbízónknak.

A változatos feladatokat jelentő pozícióra kérjük német-, vagy angol nyelven nyújtsa be pályázatát tanácsadónkhoz.

Tel.: +43 1 / 908 1887-0

Budapest