Műszaki ügyintéző (Budapest)

Ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozás keres budaörsi telephelyére új munkatársat teljes munkaidőre, az alábbi pozíció betöltésére:

Műszaki ügyintéző

Feladatok

  • Üzemeltetési vezető napi munkájának támogatása,
  • Karbantartási munkák felmérésében, megtervezésében, felügyeletében való részvétel,
  • Bérlőkkel kapcsolattartás Helpdesk felületen keresztül,
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése,
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, szállítókkal szóban és írásban,
  • Alvállalkozói munkák ellenőrzése, átvétele,
  • Teljesítési igazolások elkészítése,
  • Befogadott számlák katalogizálása,
  • Pénzügyi tranzakciók rögzítése, táblázatban kezelése,
  • Részvétel heti, havi kimutatások elkészítésében,
  • Épületek felmérése, műszaki dokumentálása,
  • Anyagbeszerzés,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Budapesten és az agglomerációban található további telephelyek felügyelete.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Ms Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat,
  • C kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Tervező program felhasználói szintű ismerete (AutoCad, ArchiCad).

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fix jövedelem,
  • Támogató, lendületes, inspiráló csapat,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7:00-tól 15:30 óráig tartó munkavégzés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Budapest