Műszaki ügyintéző (Budaörs)

Ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozás keres budaörsi telephelyére új munkatársat teljes munkaidőre, az alábbi pozíció betöltésére:

Műszaki ügyintéző

Feladatok

  • Üzemeltetési vezető napi munkájának támogatása,
  • Karbantartási munkák felmérésében, megtervezésében, felügyeletében való részvétel,
  • Bérlőkkel kapcsolattartás Helpdesk felületen keresztül,
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése,
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, szállítókkal szóban és írásban,
  • Alvállalkozói munkák ellenőrzése, átvétele,
  • Teljesítési igazolások elkészítése,
  • Befogadott számlák katalogizálása,
  • Pénzügyi tranzakciók rögzítése, táblázatban kezelése,
  • Részvétel heti, havi kimutatások elkészítésében,
  • Épületek felmérése, műszaki dokumentálása,
  • Anyagbeszerzés,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Budapesten és az agglomerációban található további telephelyek felügyelete.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Ms Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat,
  • C kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Tervező program felhasználói szintű ismerete (AutoCad, ArchiCad).

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fix jövedelem,
  • Támogató, lendületes, inspiráló csapat.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  •  Hétfőtől péntekig, reggel 7:00-tól 15:30 óráig tartó munkavégzés.

Munkavégzés helye

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással. Pályázatodhoz feltétlenül csatold: magyar nyelvű önéletrajzodat, lényegre törő motivációs leveledet és bruttó bérigényedet.

Budaörs