Műszakvezető (Jászfényszaru)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Most épülő, síkfólia gyártásával foglalkozó Jászfényszaru partnercégünk keresi alap csapatába embereit, műszakvezető pozícióba. Jöjjön el egy személyes elbeszélgetésre és ismerjen meg minket! Ha esetleg tart attól, hogy felmondási időt kell töltenie jelenlegi munkahelyén semmi gond. Mi megvárjuk Önt! Várható munkakezdés: November Felvételi eljárás csak egy elbeszélgetés!

Műszakvezető

Feladatok

  • Üzemi feladatok ellátása
  • A beosztottak munkájának irányítása
  • Dokumentációk vezetése
  • Az előírt gyártási folyamat pontos betartásáról való gondoskodás
  • A tisztahelységre vonatkozó előírások betartása és betartatása

Elvárások

  • Diploma (Vegyész, Mechanikus)
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány (B. kategóriás)
  • Önállóság, felelősségteljesség, megbízhatóság
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelkedő órabér
  • Cég saját állományába való felvétel
  • Családias hangulat
  • Céges buszjáratok: Hatvan, Tura, Boldog, Jászberény, Jászfelsőszentgyörgy, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta.

Munkavégzés helye

Jászfényszaru

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán