Műszakvezető (Kacsóta)

Feladatok

  • az adott műszak teljes körű felügyelete, az egyes vonalak működésének biztosítása
  • a műszakban dolgozók irányítása, munkájuk felügyelete
  • gyártási folyamat ellenőrzése, minőségüggyel folyamatos kapcsolattartás
  • munkaidő nyilvántartások vezetése, beosztások figyelemmel kísérése
  • a termeléssel összefüggő dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • műszakvezetői tapasztalat
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök

  • angol nyelvtudás írásban és szóban előnyt jelent
  • hasonló területen és/vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (bónusz, év végi jutalom)
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye

Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Kacsóta