Műszakvezető (Budapest)

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelő vállalata az európai piacon is vezető szerepet tölt be. Stabil háttérrel rendelkező békéscsabai telephelyére műszakvezető kollégát keresünk.

Műszakvezető

Feladatok

  • Gyártó műszak vezetése, szervezése
  • Felmerülő műszaki problémák elhárítása
  • Emberek vezetése, irányítása, fejlesztése
  • Vezetés támogatása
  • Termelési adminisztráció
  • Technológiai utasítások betartása, betartatása

Követelmények

  • Erősáramú villanyszerelő képesítés megléte
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat, termelésirányítói, műszakvezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, kitartás
  • Terhelhetőség, koncentráló képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és pótlékok, bónusz, 13. havi fizetés, cafeteria
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkahely és jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Békéscsaba

Budapest