Műszakvezető (Hatvan)

Humán Centrum Kft.

Műszakvezető

Leírás

Hatvani elektronikai berendezésket gyártó üzembe keresünk gyártási műszakvezetőket, több műszakos munkarendbe. Bármilyen területen, iparágban munkatársak irányításában szerzett tapasztalat szükséges a feladatkör sikeres betöltéshéhez, minden mást mi megtanítunk. Ingyenes céges buszjáratok, vonzó juttatási csomag, cafetéria, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség várja az új kollégákat.

Feladatok

  • A műszakban dolgozó kollégák munkájának megszervezése, irányítása és felügyelete
  • A termelési mutatószámok nyomon követése, eltérés esetén a megfelelő intézkedések meghozatala
  • A minőségügyi követelmények és munkavédelmi előírások betartatása
  • A támogató területekkel való kapcsolattartás (pl. logisztika, szerviz)
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés

Elvárások

  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel,
  • Vezetői jártassággal rendelkezel, és jól kommunikálsz
  • MS Office ismereteid vannak,
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • Tudod vállalni a több műszakos munkarendet.

Amit kínálunk:

  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása,
  • Versenyképes jövedelem és vonzó juttatási csomag,
  • Széleskörű cafeteria rendszer,
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • A gyár céges autóbusszal Budapestről a Stadionok buszpályaudvartól és Hatvant környező városokból jól megközelíthető.

Előnyök

  • Elektromos/gépész szakirányú végzettséged, autóipari tapasztalatod, elektronikában való jártasságod, SAP ismereted, nyelvismereted (angol vagy német) előnyt jelent.
  • Termelési területen szerzett többéves tapasztalatod van.

Munkavégzés helye

  • Hatvan
Hatvan