Műszakvezető légzsákgyártási területre (Miskolc)

Autóipari gyártó partnerünk részére keresünk műszakvezető kollégákat Miskolcra

Műszakvezető légzsákgyártási területre

Feladatok

  • Felügyeli és ellenőrzi a termelés folyamatát, betartja a termelési tervet,
  • Felelős a csapata teljes koordinációjáért - kiválasztás, munkaszervezés, munkafegyelem, teljesítményértékelés, motiváció stb.,
  • Kulcsemberek meghatározása a csapatban képzettségük és képességeik alapján,
  • Biztosítja a hatékony együttműködést a hozzá tartozó termelési terület és a társegységek (logisztika, karbantartás, minőségügy) vonatkozásában, illetve a termelés zavartalan működését és a minőséget.

Követelmények

  • Középfokú végzettség érettségivel, termelési területen multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat (műszakvezetőként, gyári környezetben),
  • 4 műszakos (12 órás) munkarendben történő munkavégzés,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Szervezőkészség, hatékony munkavégzés, gyakorlatiasság, - jó kommunikációs képesség.g.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Bejárási költésgtérítés,
  • Cafetéria,
  • Hosszú távú lehetőség, biztos háttérrel rendelkező cég,
  • Modern, innovatív technológia, sportolási lehetőségek.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc