Műszerész (Budaörs)

Gyógyszerkészítmények csomagolásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszerész

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pl. mechanikai vagy mechatronikai technikus),
  • Gépüzemeltetői vagy karbantartási gyakorlat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • GMP szabályok megismerése/ismerete és alkalmazása

Előnyt jelent:

  • Gyógyszer-, vagy élelmiszer-iparban szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret,
  • Angol, vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • Gyógyszer-csomagoló gépek beállítása, üzemeltetése,
  • Karbantartások elvégzése,
  • Részvétel a termékváltás, átállás műveletében és a géptakarításban,
  • Dokumentálás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • A kihívásokkal arányban álló, kompetitív juttatási csomag.
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Egy műszak,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Támogató, rugalmas munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs