Műtőssegéd (Budapest)

Gyermekkórház megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Műtőssegéd

Elvárások:

Igényesség önmagára és munkájára, Felügyelet melletti, illetve önálló precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség, Felelősségtudat, Megfelelő konfliktuskezelési készség, kompetenciahatárok felismerése, elfogadása és betartása, Jó kommunikációs készség a beteggel, annak családjával és a gyógyító közösség tagjaival, Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

Egészségügyi intézményben szerzett korábbi tapasztalat, Jó fizikum, Csapatszellem, Empátia

Feladatok:

Szakképzett műtősegéd/gipszmester, műtéti szakasszisztens felügyelete és irányítása mellett : fokozatosan legyen képes a műtői folyamatok szakszerű kivitelezésével a műtői betegellátás elősegítésére, a műtétes illetve ambuláns betegek ellátásában való részvételre, az orvosok és ápolók munkájának segítésére, Betegszállítási feladatokat lát el, közreműködik a páciensek műtétre való felkészítésében, valamint fertőtleníti és előkészíti az ahhoz használt műszereket, Bizonyos eszközöket a műtét során működtet, Alkalmazza a különböző műtéti eljárásokhoz kapcsolódó betegelőkészítési és -fektetési módozatokat., Ismeri és használja a műtői berendezéseket, ellátja műtét során az operáló csapat számára szükséges feladatokat, műtétek után kompetenciájának megfelelően gondoskodik a betegről és a műtők szakszerű rendbetételéről, Felügyelet mellett gipszelési tevékenységet végez a járó- és fekvőbeteg részlegeken az orvos által megadott útmutató alapján, Megfelelő kommunikációt alkalmaz, munkáját hivatásként gyakorolja, betarta annak etikai normáit., , Megbízóról:, A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház, Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 120.000 gyermek keresi fel, Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig, Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat

Amit kínálunk:

Biztos háttérrel rendelkező munkahely, Cafetéria, Kedvezményes étkezés, Kedvezményes üdülési lehetőség, Közösségi programok támogatása, Igény szerint nővérszálló biztosítása, Szakmai fejlődés támogatása, Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest