Művezető (magasépítés) (Magyarország)

Csarnokszerkezetek kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ (magasépítés)

Elvárások:

  • Az ideális jelölt szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettségű, termelésirányítási gyakorlattal

Előnyt jelent:

  • Új technológiákra fogékony szemlélet,
  • Könnyűszerkezetes építés-szerelésben való jártasság,
  • Számítógép kezelési gyakorlat, MS Office,
  • Építési e-napló vezetésében jártasság,
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Építési munkálatok helyszíni irányítása, szervezése,
  • Alvállalkozók, ill. fizikai létszám közvetlen irányítása,
  • Elkészült munkák mennyiségi, minőségi ellenőrzése,
  • Szükséges anyagrendelések leadása,

, Megbízóról:,

Hazai vállalkozás, alapvetően csarnokszerkezetek kivitelezésére alakult, azonban mára a különböző funkciójú csarnokok kulcsrakész generálkivitelezése lett a fő tevékenysége., A növekvő kereslet megoldásaik iránt szükségszerűvé teszi az eddigi kis, családias csapat növelését, így az összes vállalkozási és kivitelezéshez kapcsolódó műszaki munkakörbe keresnek kollégákat., Több munkatársra van szükségük azonnal, lelkes kezdőket, gyakorlattal bíró szakembereket és tapasztalt öreg rókákat is egyaránt várnak.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, premizáció,
  • Juttatások,
  • Kisvállalati légkör, családias, együttműködő csapat, megbecsülés,
  • Az irodához tartozó sportközpontban többféle sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk,
  • Hosszú távú kiszámítható pálya, Innovatív, modern technológia megismerése

Munkavégzés helye:

Magyarország