Művezető - műszaki vezető (Magyarország)

Kazincbarcikán működő  vállalkozás, teljes munkaidőre keres megbízható, gyakorlattal rendelkező

Művezetőt - műszaki vezetőt

Cégünk tevékenységei: Szakipari munkák ezen belül állványozás, szigetelés, bádogozás, korrózióvédelem, festés.

Feladatok

  • munkafolyamatok helyszíni irányítása koordinálása
  • szigetelési-bádogozási helyszíni munkavégzés ellenőrzése
  • dolgozók, alvállalkozók munkaidejének ellenőrzése, napi jelenléti ív vezetése
  • építési naplók vezetése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, vállalkozókkal
  • Raktárkészlet ellenőrzés, hiányok felmérése, anyagrendelés

Szakmai előny:

  • Szakmai tapasztalat ipari környezetben
  • Építőipari szakirányú képzettség
  • Számítógép kezelés felhasználói szinten
  • B kategóriás jogosítvány

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!