Nagykereskedelmi üzletkötő (Hódmezővásárhely)

A hirdetés már lejárt!

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

hódmezővásárhelyi telephelyére

Nagykereskedelmi üzletkötő

munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új viszonteladók felkutatása, üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Viszonteladók kondícióinak kezelése
  • Kimutatások készítés

Elvárások:

  • Határozott, kommunikatív, precíz személyiség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Inspiráló közösség
  • Folyamatos, cég által finanszírozott, egyénre szabott képzések
  • Céges autó
  • Külföldi szakmai utak

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.