Nehézgépkezelő (Foktő)

Nehézgépkezelő állás, homlokrakodó gépekre 5411-es jogosítvánnyal Foktői munkavégzéssel.

Amit cégünkről érdemes tudni:
A Glencore magyarországi cégcsoport fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok
kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Vállalatunk több mint 22 éves jelenlétével és folyamatos fejlődésével meghatározó
szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.
A Gabonatároló és Logisztikai Kft. fő tevékenysége gabonák és olajos magvak ömlesztett tárolása, kezelése. A tárolási
tevékenység mellett felvásárlással, szárítással, rostálással, készletellenőrzéssel és intermodális átrakodással is foglalkozik.

Nehézgépkezelő

Feladatok

  • Teleszkópos- és homlokrakodógépek használata,
  • Termények ki- és berakodása a síktárolók területén,
  • Beérkező/kimenő teherautók koordinálása,
  • A raktár területének tisztán tartása.

Követelmények

  • 4511-es és 1111-es nehézgépkezelői jogosítvány,
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • Stessztűrő készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Új géppark
  • 2 műszakos beosztás, szabad éjszakák

Munkavégzés helye

Foktő

Foktő