Német Nyelvű Back Office Kapcsolattartó (Magyarország)

Német Nyelvű Back Office Kapcsolattartó

Felsőfokon beszélsz németül, minimum középfokon angolul, szeretnéd használni a nyelvtudásodat, de nem szeretnél telefonálni és nehezen tudod megoldani a bejárást?

Multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat versenyképes fizetéssel és juttatásokkal!

Feladatok:
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel német ill. angol nyelven
  • „Offline” segítségnyújtás: e-mail, chat, web ticket
  • Felmerülő problémák hatékony és eredményes kezelése ill. eszkalálása
  • Egyeztetés és kapcsolattartás társosztályokkal
  • Adatok pontos és hiteles rögzítése
Elvárások:
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Időgazdálkodási és rendszerező készségek
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Lehetőség, hogy otthonról dolgozz
  • Segítőkész, multikulti csapat