Német nyelvű Beszerzési Koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Német nyelvű Beszerzési Koordinátor

Érdekel a beszerzés területe és emellett szívesen belelátnál a pénzügyi folyamatokba is? Magabiztos német és angol nyelvtudással rendelkezel? Ha a válaszod igen ezekre a kérdésekre, akkor ezt a munkát neked találták ki! Egy neves, indiai hátterű multinacionális partnerünkhöz keresünk Beszerzési Koordinátor munkatársat a bővülő támogató központjukba!

Feladatok

  • Teljeskörű folyamat koordinálás a megrendelési igény validálásától kezdve a kifizetés nyomon követéséig és a számlák könyveléséig
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzés folyamatához kapcsolódó számlák kezelése
  • Magas szintű segítségnyújtás az ügyfél elégedettség maximalizálására

Elvárások

  • Aktív, erős középfokú német ÉS középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Figyelsz a részletekre, pontos vagy és nem okoz gondot a határidők betartása
  • Talpraesett személyiség vagy, akár önállóan vagy csapatban dolgozva is megállod a helyed
  • Előny, ha van tapasztalatod beszerzés vagy pénzügy területén (0,5-2 év)

Amit kínálunk

  • Sokszínű, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Munkavégzés helye

Budapest

Ha úgy látod mindez passzolna az elképzeléseidhez, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Budapest