Német nyelvű kommunikációs és recepciós munkatárs (Nagytarcsa)

Német nyelvű kommunikációs és recepciós munkatárs

Feladatok:

  • Kommunikációs és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfélkapcsolati tájékoztatás
  • Beérkező telefonok fogadása, kezelése, továbbítása
  • Németországban dolgozó szakembereink számára szálláskeresés, foglalás teljes ügyintézés lebonyolítása német nyelven.
  • Kapcsolattartás a németországi irodával és szakembereinkkel
  • Irodai ügyintézés

Elvárások:

  • Német nyelv felsőfokú vagy anyanyelvi szintű használata írásban és szóban
  • Precíz, önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Modern, dinamikus munkakörnyezet és csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Magas bérezés
  • Hosszú távú biztos munkahely

Amennyiben Ön nyitott és kommunikatív személyiség, meggyőzően és határozottan képes német nyelven ügyfelekkel telefonon tárgyalni, kérjük küldje el német és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a  "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Tárgyként kérjük a pozíció megnevezést feltüntetni: Német nyelvű kommunikációs és recepciós munkatárs.
Pályázatában szíveskedjen megjelölni a bruttó bérigény elképzelését.

europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe
2142 Nagytarcsa/ Budapest M0 melletti Szilas Ipari Park
Naplás u. 8
Tel: 06-28-920-120

Nagytarcsa