Német nyelvű ügyfélkapcsolat támogató munkatárs (Budapest)

[ST-UGSSA04]

Német nyelvű
ügyfélkapcsolat támogató munkatárs

Megbízónk

Nemzetközi ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat teljes és részmunkaidőben végzendő munkalehetőségre.

Feladatok

Német anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) egyszerűbb technikai (first level szintű) problémák megoldása, komplexebb esetek továbbítása a seniorabb kollégáknak, egyeztetés a társcsoportokkal, valamint a hívások adminisztrálása.

A munkavégzés hétfőtől péntekig délelőtt és délután történik, akár részmunkaidőben is (20/30 óra).

Elvárások

- Kiváló NÉMET nyelvtudás
- Erős középfokú ANGOL
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

- Korábban szerzett hasonló tapasztalat
- IT affinitás
- ECDL vizsga

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- NÉMET és ANGOL nyelv napi szintű használata
- Fiatalos és lendületes csapat
- Versenyképes juttatási csomag
- Előrelépési lehetőség
- Szakmai és nyelvi tréningek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest