Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • beérkező hívások fogadása, megválaszolása
  • beérkező levelek adminisztrálása, és továbbítása a megfelelő munkatársakhoz
  • az ügyfelektől írott formában beérkező egyszerűbb kérdéseinek megválaszolása
  • kapcsolattartás németországi partnerekkel, társvállalatokkal, ill. más országok ügyfélszolgálataival

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • folyékony NÉMET nyelvtudás
  • középfokú angol nyelvtudás
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyök

  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés

Munkavégzés helye

Budapest

Ha érdekli a fenti pozíció, küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest