Német nyelvű ügyintéző-adminisztrátor munkatársat keresünk (Veszprém)

Német nyelvű ügyintéző-adminisztrátor munkatársat keresünk

Feladatok

  • Német és magyar webshopból érkező hívások fogadása, emailek megválaszolása
  • Napi kapcsolattartás ügyfelekkel, problémáik megoldása e-mailben és telefonon
  • Ügyintézés, tanácsadás, segítségnyújtás
  • Reklamáció kezelés
  • Adminisztráció
  • Számlázás, bevételezés, forgalmi összesítések, stb.
  • Kapcsolattartás a könyveléssel és a pénztárral,
  • Pénzügyi feladatok
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, forgalmazókkal
  • Beérkező (német, magyar) megrendelések kezelése, szállítások intézése
  • Gyártási alapanyagok, eszközök beszerzésének ügyintézése
  • Alkalmanként üzemi besegítő feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Német nyelv anyanyelvi szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)
  • Számlázási, pénzügyi ismeretek
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Probléma megoldó készség
  • Gyors munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Környezettudatos szemléletmód
  • Veszprémi lakhely

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • Kis létszámú, fiatalos, családias munkaközösség
  • Versenyképes juttatási csomag

Leírás

Német nyelvű telefonos ügyfélszolgálati koordinátor, irodai ügyintézői munkakörbe munkaerőt keresünk azonnali munkakezdéssel Veszprémbe!

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém