Német anyanyelvű ügyintéző és kommunikációs munkatárs (Budapest)

Német anyanyelvű ügyintéző és kommunikációs munkatárs

Feladatok:

  • Németországi partnereink megrendeléseinek bonyolítása
  • Kapcsolattartás a németországi irodánkkal
  • Németországban dolgozó szakembereink, mukavállalóink ügyeinek intézése
  • Kommunikációs és adminisztrációs feladatok ellátása német és magyar nyelven

Elvárások:

  • Német nyelv anyanyelvi szintű használata írásban és szóban
  • Precíz, önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gazdasági/bérszámfejtési/ könyvelési ismeretek előnyt jelenthetnek
  • Pályakezdő is jelentkezhet, amennyiben anyanyelvi német nyelvtudással rendelkezik

Ajánlatunk:

  • Azonnali kezdés
  • Modern, dinamikus munkakörnyezet és csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Magas bérezés
  • Hosszú távú biztos munkahely

Amennyiben Ön nyitott és kommunikatív személyiség, meggyőzően és határozottan képes német nyelven ügyfelekkel telefonon tárgyalni, kérjük küldje el német és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Tárgyként kérjük a pozíció megnevezést feltüntetni: Német anyanyelvű ügyintéző és kommunikációs munkatárs.
Pályázatában szíveskedjen megjelölni a bruttó bérigény elképzelését.

Budapest