Német nyelvű vállalati kapcsolattartó (Budapest)

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat német nyelvű vállalati kapcsolattartó pozícióba, főiskolai vagy egyetemi végzettséggel.

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Német nyelvű vállalati kapcsolattartó

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégjellemzők:

A világ egyik legnagyobb angol vállalatának szolgáltatóközpontja Budapesten, akik több mint 100 ország számára nyújtanak szolgáltatásokat ügyfélszolgálat, pénzügy és beszerzés területén.

Feladatok:

  • Bejövő hívások és e-mailek megválaszolása német nyelven a meglévő és új ügyfelek körében (vállalati ügyfelek, partnercégek)
  • Felmerülő kérdések, problémák megoldásában való közreműködés, ügyfél elégedettség folyamatos fenntartása
  • A meghatározott szolgáltatási előírások (Service Level Agreements) szerinti ügyfélszolgálati feladatok teljesítése (pl. megoldott ügyek százaléka)
  • Magasabb szintű beérkező ügyek (pl. jogi kérdések) továbbítása a megfelelő osztályoknak/személyeknek, az ügyek figyelemmel kísérése (pl. helyszíni csapat értesítése egy javítási munka esetén)
  • Futó ügyek megfelelő dokumentációja (loggolása) a beérkezéstől a megoldásig bezárólag

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás!
  • MS Office csomag ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Erős, versenyképes fizetés és mellé egyéb juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos tréningek, nyelvi képzések cégen belül
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Cégen belüli rotációs lehetőség (akár külföldre is)
Budapest